Viscose top with crew neckline jeshile ushtarake

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
10,99 € 9,99 € -9%
Përshkrim
Women's long-sleeved top with crew neckline. Elasticated single-colour fabric. Ribbed trim.
Detajet e produktit
SKU: SAB0047073001S335
Color / Texture: jeshile ushtarake
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  82% Viskoze 18% Poliamid

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jeshile ushtarake