Viscose top with crew neckline e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
10,99 € 9,99 € -9%
Përshkrim
Women's long-sleeved top with crew neckline. Elasticated single-colour fabric. Ribbed trim.
Detajet e produktit
SKU: SAB0047073001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  80% Viskoze 20% Poliamid

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë