Single-colour crew neck jumper jeshile ushtarake e errët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
10,99 € 4,99 € -55%
The lowest price in the last 30 days 10,99 €
Përshkrim
Women's top with crew neckline and ribbed trim. Single-colour, regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0047073001S408
Color / Texture: jeshile ushtarake e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  83% Viskoze 17% Poliamid

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: jeshile ushtarake e errët