Top pas trupit me tiranda të holla fushia

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 3,99 € -50%
Përshkrim
Top pas trupit për gra me tiranda të holla prej cope me shkëlqim elastike Gjatësi normale.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057254001S062
Color / Texture: fushia
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  93% Poliestër 7% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: fushia