Top pas trupit me tiranda të holla bezhë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
7,99 € 6,99 € -13%
The lowest price in the last 30 days 7,99 €
Përshkrim
Top pas trupit për gra me tiranda të holla prej cope me shkëlqim elastike Gjatësi normale.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057254001S019
Color / Texture: bezhë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë e çelët