Ribbed T-shirt with turtleneck e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
6,99 € 2,99 € -57%
Përshkrim
Women's short sleeve top in solid-colour ribbed fabric. Turtleneck. Slim fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0050447001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë