Ribbed mock turtleneck top bordo

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
6,99 € 2,99 € -57%
Përshkrim
Women's turtleneck top in single-colour ribbed fabric. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0050447001S041
Color / Texture: bordo
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bordo