Pako me 3 palë mbathje brazilian njëngjyrëshe Var e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 7,99 € -20%
Përshkrim
Pako me 3 palë mbathje braziliane për gra, prej pambuku, njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013399001S370
Color / Texture: Var e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
  • Composition:

    koilote slip:Astari:100% Pambuk Pjesa kryesore:95% Pambuk 5% Elastan koilote slip:Astari:97% Pambuk 3% Viskoze Pjesa kryesore:92% Pambuk 5% Elastan 3% Viskoze

Size:
Ngjyra: Var e bardhë optike