Pako me 3 palë mbathje brazilian njëngjyrëshe e zezë

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 7,99 € -20%
Përshkrim
Pako me 3 palë mbathje braziliane për gra, prej pambuku, njëngjyrëshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013399001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
  • Composition:

    koilote slip:Astari:100% Pambuk Pjesa kryesore:95% Pambuk 5% Elastan

Size:
Ngjyra: e zezë