Kanotierë njëngjyrëshe me dantellë e zezë

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 4,99 € -50%
The lowest price in the last 30 days 9,99 €
Përshkrim
Kanotierë për gra, me copë njëngjyrëshe e shtesë dantelle te dekolteja.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057516001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  95% Pambuk 5% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë