Kanotierë njëngjyrëshe me dantellë lavanda

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 2,99 € -70%
Përshkrim
Kanotierë për gra, me copë njëngjyrëshe e shtesë dantelle te dekolteja.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057516001S089
Color / Texture: lavanda
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  95% Pambuk 5% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: lavanda