High-waisted jogging bottoms in single-colour fabric bluetë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 7,99 € -50%
Përshkrim
Women's full-length jogging bottoms with high waist and elasticated cuffs. Single-colour heavy fabric.
Detajet e produktit
SKU: SAB0050323001S040
Color / Texture: bluetë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Poliestër 35% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bluetë