High-waist fleece trousers gri e çelët e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 7,99 € -50%
Përshkrim
Women's fleece trousers, basic high-waist model with elasticated waist and ankles. Single-colour fabric
Detajet e produktit
SKU: SAB0050323001S354
Color / Texture: gri e çelët e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  70% Poliestër 30% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri e çelët e përzier