Bluzë T-shirt serafino me shirita e bardhë optike

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 3,99 € -50%
Përshkrim
Bluzë për gra model serafin pas trupit me jersey të butë prej pambuku, me thurje. Dekolte e gjerë me komça përpara. Mëngë të shkurtra, model pak i gjerë. Model me masë të ngushtë.
Detajet e produktit
SKU: SAB0053561001S347
Color / Texture: e bardhë optike
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e bardhë optike