Bluzë T-shirt serafin njëngjyrëshe salvia e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 3,99 € -50%
Përshkrim
Bluzë për gra me mëngë të shkurtra. Model serafin, copë pambuku njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme. Modelja është e gjatë 1.78 m dhe mban madhësinë S.
Detajet e produktit
SKU: SAB0053561001SA11
Color / Texture: salvia e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: salvia e çelët