Xhup me pupla njëngjyrësh e zezë

Zgjidhni masën tuaj
35,99 € 32,99 € -8%
The lowest price in the last 30 days 35,99 €
Përshkrim
Xhup për vajza, model puffy me xhepa të fshehur. Hapje e përparme me zinxhir. Njëngjyrëshe. Model me masë shumë të gjerë. Gjatësi crop.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057720001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:100% Poliestër Mbushja:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë