Xhup i gjerë xhinsi e zezë denim

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
35,99 € 9,99 € -72%
Përshkrim
Xhaketë xhins për gra me jakë këmishë. Mbyllje me komça e xhepa ballorë. Model me masë shumë të gjerë.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063198001S415
Color / Texture: e zezë denim
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë denim