Xhinse të shkurtra me grisje Var gri denim

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
22,99 € 10,99 € -52%
Përshkrim
Pantallona të shkurtra denim për djem, lavazh gri me grisje e të prera në fund. Model me 5 xhepa, hapje e zinxhir e komçë.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059394001S418
Color / Texture: Var gri denim
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  94% Pambuk 6% Viskoze

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: Var gri denim