Xhinse të gjera me bel të ulët blu denim mesatare

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 €
Përshkrim
Xhinse të gjata për gra, me bel të ulët e mbyllje me komçë dopio. Xhepa kuadrate përpara. Thile për rrit, mbyllje me komçë e zinxhir, gjatësi normale, masë e hollë, lavazh i mesëm.
Detajet e produktit
SKU: SAB0060739001S352
Color / Texture: blu denim mesatare
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  99% Pambuk 1% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim mesatare