Xhinse skinny me bel të lartë blu denim e çelët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 9,99 € -62%
Përshkrim
Xhinse për gra me bel të lartë. 5 xhepa, mbyllje me zinxhir e komça. Lavazh blu denim i çelët me efekt rëre. Model me masë pas trupit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0065391001S350
Color / Texture: blu denim e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  98% Pambuk 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim e çelët