Xhinse mom fit e bardhë lesh

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 9,99 € -62%
Përshkrim
Xhinse mom për gra me 5 xhepa. Mbyllje me zinxhir e komça. Lavazh denim i bardhë. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063595001S024
Color / Texture: e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e bardhë lesh