Xhinse baggy blu denim e çelët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
25,99 € 19,99 € -23%
Përshkrim
Xhinse baggy për gra. Xhepa anësorë, mbyllje me zinxhir e komçë. Lavazh denim blu i hapët. Masë e lirshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063085001S350
Color / Texture: blu denim e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: blu denim e çelët