Xhaketë monopet njëngjyrëshe bezhë e çelët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
39,99 € 19,99 € -50%
Përshkrim
Xhaketë monopet për gra me copë njëngjyrëshe. Linjë e gjerë. Revers klasik e mbyllje me një komçë përpara. Xhepa me fileto përpara. çarje në qendër nga prapa. Me astar.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057580001S019
Color / Texture: bezhë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:96% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  d
  Mos e lani
 • Pastrim kimik::
  !
  Pastrim kimik delikat me perkloroetinen, hidrokarbure
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë e çelët