Xhaketë me imitacion lëkure e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
39,99 € 12,99 € -68%
Përshkrim
Xhaketë me imitacion lëkure, për vajza. Model pas trupit me jakë të kthyeshme. Xhepa anësorë e zinxhir ballor prej metali. Astar i brendshëm.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057722001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Bazë:94% Poliestër 5% Pambuk 1% Viskoze Veshje:100% Poliuretan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë