Xhaketë kolegji me shkrim gotik e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 8,99 € -70%
Përshkrim
Xhaketë bomber për djem në push me shkrim gotik.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063608001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  64% Poliestër 36% Pambuk

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: e zezë