Xhaketë crop me imitacion lëkure jeshile smerald

Zgjidhni masën tuaj
39,99 €
The lowest price in the last 30 days 39,99 €
Përshkrim
Xhup me imitacion lëkure për gra me jakë revers. Zinxhir oblik përpara e mëngë të gjata. Xhema me zinxhir e xhep fals me patina përpara. Rrip normal te bordi i poshtëm. Model me masë të shkurtër.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057571001S339
Color / Texture: jeshile smerald
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Bazë:91% Poliestër 8% Pambuk 1% Viskoze Veshje:100% Poliuretan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: jeshile smerald