Xhakavento e papërshkueshme nga uji me kapuç qielli

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
35,99 € 10,99 € -69%
Përshkrim
Xhakavento për djem prej najloni. Copë e papërshkueshme nga uji. Fantazi me ngjyrë të njëtrajtshme. Model me kapuç e mbyllje me zinxhir. Xhepa anësorë me zinxhir.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063533001S431
Color / Texture: qielli
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni
Sustainability
Loading

Size:
Ngjyra: qielli