Tutë me lule me cut out nga mbrapa e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
19,99 € 7,99 € -60%
Përshkrim
Tutë për vajza me detaj cut out te shpatulla. Fantazi me lule. Model me jakë rrumbullake me mëngë të shkurtra e pantallona të gjata.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057716001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë