Top seamless me shirit jargavan

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 4,99 € -38%
Përshkrim
Top crop për gra me shirit e tiranda të holla prej cope seamless.
Detajet e produktit
SKU: SAB0057257001S090
Color / Texture: jargavan
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  94% Poliestër 6% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: jargavan