Top prej tyli e bardhë lesh

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 7,99 € -38%
Përshkrim
Top prej tyli për vajza me tiranda të holla. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064788001S024
Color / Texture: e bardhë lesh
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Bust:96% Pambuk 4% Elastan Përpara:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e bardhë lesh