Top me flutur me tyl me fantazi të sfumuar Var fushia e çelët

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
12,99 € 7,99 € -38%
Përshkrim
Top për vajza me flutur me tyl e fantazi të sfumuar. Model me tiranda të holla. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0065011001S477
Color / Texture: Var fushia e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Bust:96% Pambuk 4% Elastan Jashtë:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var fushia e çelët