Top crop njëngjyrësh çiklaminë fluo

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 3,99 € -50%
Përshkrim
Top crop për vajza njëngjyrësh. E disponueshme në më羅 shumë ngjyra.
Detajet e produktit
SKU: SAB0059381001S580
Color / Texture: çiklaminë fluo
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Poliestër 35% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: çiklaminë fluo