Sutjena ballkoni me prerje të papërpunuar e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
12,99 €
Përshkrim
Sutjena ballkoni për gra, njëngjyrëshe, me prerje të papërpunuar
Detajet e produktit
SKU: SAC0013432001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Bazë:85% Poliamid 15% Elastan Mbushja:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë