Sutienë trekëndëshe ,me kupa paraformat pa tel. nudo

Zgjidhni masën tuaj
9,99 €
Përshkrim
Sutiena trekëndëshe me kup paraformat pa tel, njëngjyrëshe prej pambuku, për gra.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013366001S578
Color / Texture: nudo
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Jashtë:90% Poliamid 10% Elastan Mbushja:100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: nudo