Sutiena push-up mjaft të mbushura me dantellë qielli e çelët

Zgjidhni masën tuaj
12,99 € 5,99 € -54%
Përshkrim
Sutiena për gra me dantellë e kupë supe pushup për një efekt volumi në dekoltenë tënde.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012078001S410
Color / Texture: qielli e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:90% Poliamid 10% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: qielli e çelët