Sutiena push up me paraformë pambuku e zezë

Zgjidhni masën tuaj
12,99 € 9,99 € -23%
The lowest price in the last 30 days 12,99 €
Përshkrim
Sutiena push-up me kupa paraforme e tel, njëngjyrëshe prej pambuku strech.
Detajet e produktit
SKU: SAC0011392001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:95% Pambuk 5% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë