Sutiena push up me fantazi pikaloshe Var e zezë

Zgjidhni masën tuaj
15,99 € 9,99 € -38%
Përshkrim
Sutiena push up për gra prej pambuku me kupa e fantazi pikaloshe.
Detajet e produktit
SKU: SAC0012084001S257
Color / Texture: Var e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  95% Pambuk 5% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: Var e zezë