Sutiena me fasho me mbushje nudo

Zgjidhni masën tuaj
12,99 € 9,99 € -23%
Përshkrim
Sutiena për gra me fasho me kupa e me tiranda që hiqen multyway.
Detajet e produktit
SKU: SAC0013363001S578
Color / Texture: nudo
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  Astari:100% Poliestër Jashtë:91% Poliamid 9% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: nudo