Streçe të gjata pa tegela e zezë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
15,99 € 10,99 € -31%
Përshkrim
Streçe për gra të gjata pa tegela. Njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0063066001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë