Streçe të brendshme me kafshë Var e zezë

Zgjidhni masën tuaj
9,99 € 5,99 € -40%
Përshkrim
Streçe të gjata me kafshë për gra.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055431001S257
Color / Texture: Var e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  91% Poliestër 9% Elastan

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: Var e zezë