Streçe pizhamesh Peanuts® rozë

Ngjyra të tjera

Zgjidhni masën tuaj
12,99 € 5,99 € -54%
Përshkrim
Streçe pizhamesh për gra kudo me Peanuts®. Streòe të gjata.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055432001S119
Color / Texture: rozë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  92% Poliestër 8% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: rozë