Streçe njëngjyrëshe gri mesatare e përzier

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
7,99 € 5,99 € -25%
Përshkrim
Streçe të shkurtra për gra, njëngjyrëshe. Model me masë të zakonshme.
Detajet e produktit
SKU: SAB0064286001S358
Color / Texture: gri mesatare e përzier
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  84% Pambuk 12% Poliestër 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: gri mesatare e përzier