Streçe me bel të rregullt prej jersey ulli

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
6,99 € 4,99 € -29%
Përshkrim
Streçe të gjata për gra, prej jersey pambuku të butë. Model me bel të rregullt me llastik në bel.
Detajet e produktit
SKU: SAB0052598001S106
Color / Texture: ulli
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  94% Pambuk 6% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: ulli