Streçe 3/4 njëngjyrëshe çiklaminë

Zgjidhni masën tuaj
4,99 €
Përshkrim
Streçe të thjeshta për vajza me copë njëngjyrëshe. Gjatësia 3/4.
Detajet e produktit
SKU: SAB0053178001S053
Color / Texture: çiklaminë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  96% Pambuk 4% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: çiklaminë