Soft turtleneck top rozë pudër

Zgjidhni masën tuaj
19,99 €
The lowest price in the last 30 days 19,99 €
Përshkrim
Women's turtleneck top. Single-colour faux fur fabric. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056104001S121
Color / Texture: rozë pudër
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliamid

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: rozë pudër