Single-colour hoodie bezhë e çelët

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
19,99 € 15,99 € -20%
The lowest price in the last 30 days 19,99 €
Përshkrim
Men's hoodie with front pockets. Single-colour heavy fabric.
Detajet e produktit
SKU: SAB0046242001S019
Color / Texture: bezhë e çelët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  65% Poliestër 35% Pambuk

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: bezhë e çelët