Single-colour crew neck top blu e errët

Zgjidhni masën tuaj
10,99 €
The lowest price in the last 30 days 10,99 €
Përshkrim
Women's long-sleeved top with crew neckline. Single-colour fabric. Ribbed trim.
Detajet e produktit
SKU: SAB0047067001S039
Color / Texture: blu e errët
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Akrilik

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: blu e errët