Single-colour cargo trousers çoko

Zgjidhni masën tuaj
32,99 €
The lowest price in the last 30 days 32,99 €
Përshkrim
Men's cargo trousers in single-colour stretch fabric. Side pockets and elasticated cuffs.
Detajet e produktit
SKU: SAB0046313001S730
Color / Texture: çoko
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  98% Pambuk 2% Elastan

 • Larje::
  g
  Larje normale, maks. 30° C
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: çoko