Single-colour basic joggers e zezë ultrablack

Zgjidhni masën tuaj
14,99 € 9,99 € -33%
Përshkrim
Boy's basic jogging bottoms with drawstring waist. Single-colour lightweight fabric.
Detajet e produktit
SKU: SAB0055493001S365
Color / Texture: e zezë ultrablack
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  59% Pambuk 41% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  D
  Hekuroseni me temperaturë të ulët (110°)

Size:
Ngjyra: e zezë ultrablack