Sherpa sweatshirt with turtleneck e zezë

Zgjidhni masën tuaj
Udhëzues për madhësinë
29,99 € 19,99 € -33%
Përshkrim
Women's sweatshirt with turtleneck and zip fastening on the front. Drawstring waist. Single-colour sherpa fabric. Side pockets. Regular fit.
Detajet e produktit
SKU: SAB0056416001S105
Color / Texture: e zezë
Kompozimi dhe larja
 • Composition:

  100% Poliestër

 • Larje::
  c
  Larje me dorë
 • Pastrim kimik::
  K
  Mos e lani në pastrim kimik
 • Zbardhim:
  H
  Mos përdorni zbardhues
 • Tharje::
  U
  Mos e thani në kazan me ajër të nxehtë
 • Hekurosje::
  C
  Mos e hekurosni

Size:
Ngjyra: e zezë